Apie „Attends“

„Attends“ – pirmaujantis šlapimo ir išmatų nelaikymo problemai spręsti skirtų produktų teikėjas visame pasaulyje. Siūlome visą spektrą produktų visiems lygmenims ir visoms nelaikymo rūšims.

Product Range

Produktais siekiama užtikrinti:

  • Išskirtinę apsaugą nuo pratekėjimo
  • Odos sausumą
  • Apsaugą nuo blogo kvapo
  • Patogų naudojimą

Tai vartotojams suteikia pasitikėjimo ir laisvę gyventi įprastą ir aktyvų gyvenimą.

Svarbūs veiksniai įmonei vykdant veiklą yra pasaulinio lygmens gamybos įranga, veiksmingas klientų aptarnavimas ir logistikos pagalba ir Attends galimybė pritaikyti moderniausias sugėrimo technologijas, kad būtų galima pagerinti produktą, kuris siūlomas vartotojams ir slaugytojams. Attends prekės ženklas – „Domtar“ asmeninės priežiūros verslo dalis. Šis pasaulinis prekės ženklas naudojasi mokslinių tyrimų siūlomomis galimybėmis pasauliniame asmens priežiūros versle ir taip pat turint vietos produktų kūrimo galimybę ir gamybos įranga Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Aneby (Švedija) esančioje Europos gamykloje esanti valdymo sistema sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 13485 ir ISO 14001.

ISO Quality Assured

Užtikrinta ISO kokybė

Aneby (Švedija) Europos gamykloje esanti valdymo sistema sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 13485 ir ISO 14001.

Dry & Discreet Promise

Dry & Discreet Promise

Pažadame: šie produktai užtikrina sausumą ir diskretiškumą. „Attends“ pažadą dėl sausumo ir diskretiškumo rasite mūsų naujosiose pakuotėse ir literatūroje.

proDERM

proDERM

„Attends“ produktai testuojami ir patvirtinami kaip nekenkiantys odos sveikatai proDERM Taikomųjų dermatologinių mokslinių tyrimų institute Hamburge (Vokietija).