Dry & Discreet – produktai padės užtikrinti sausumą ir diskretiškumą!

Dry and Discreet

Dry

„Attends“ produktai vartotojus puikiai apsaugo nuo pratekėjimo ir padeda užtikrinti odos sausumą.

„Attends“ pagrindinė technologija iš tiesų padeda užtikrinti greitą skysčių kaupimą ir sugėrimą, kai to tikrai reikia: būtent įkloto centre. Dėl to ten patenka daugelis aktyviųjų sudedamųjų dalių (pūkeliai ir itin gerai sugeriančios medžiagos). Tai mes vadiname „aktyviąja zona“. Jeigu pastebėsite vieną arba daugiau šiuos prekės ženklus ant pakuotės arba mūsų literatūros šaltiniuose, žinosite, kad produktai sukurti remiantis naujausiomis pagrindinėmis technologijomis, puikiai vartotojams užtikrinančiomis sausumą.

„Attends“ kuria ir gamina savo produkciją remdamasi naujausiomis pagrindinėmis technologijomis. Vadinasi, kad šie produktai apskritai turi dvigubą pagrindą su kaupimo sluoksniu. Kaupimo sluoksnis – tai sluoksnis po įkloto viršutiniu sluoksniu, kurį šlapimas pasiekia pirmąjį. Jis padeda sugerti šlapimą ir jį tolygiai paskirstyti žemiau esančiuose kaupimo sluoksniuose. Kaupimo sluoksnis padeda šlapimą paskirstyti į įkloto priekį ir galą ir suteikia geresnę apsaugą nuo pratekėjimo dėl mažesnio šlapimo kiekio įkloto paviršiuje. Tai padeda užtikrinti keleto šlapimo ištekėjimo kartų sugėrimą nedarant poveikio jo gebėjimui sugerti šlapimą.

Dvigubas pagrindas sudarytas iš viršutinio ir apatinio sluoksnio, kuriame yra pūkų ir kokybiško skysčio sugėriklio. Viršutiniame sluoksnyje yra daugiau sugėriklio ir mažiau pūkų, o tai padeda užtikrinti geresnį sugėrimą įkloto centre esančiame plote (50), kur tai labai svarbu. Apatiniame sluoksnyje yra daugiau pūkų ir mažiau sugėriklio, bet jis vis tiek užtikrina galimybes sugerti skysčius ir neleisti drėgmei sklisti visame paviršiuje.

Discreet

„Attends“ produktai padeda užtikrinti maksimalų diskretiškumą.

Daugiausia dėmesio skiriant pagrindinėms technologijoms, „Attends“ produktų dizainas gali užtikrinti diskretiškumą: nereikia naudoti didelių produktų, kuriems reikia daug medžiagos, jeigu šio produkto pagrindinis sluoksnis atlieka savo funkciją.

Tai viena iš priežasčių, kodėl „Attends“ produktai apskritai yra maži ir tikrai ploni: aktyvioji zona su pūkų koncentracija ir sugėrikliais centre sukurti taip, kad šiuo atveju didžiulių produktų nebereikia. Paveiksluose pavaizduoti produktai, sukurti siekiant užtikrinti tokią pačią apsaugą nuo šlapimo nelaikymo. „Attends Soft“ sukurti pagal šiuolaikinę dvigubo pagrindo technologiją, o „Attends Contours“ – tradiciškai didesni produktai.

„Attends“ produktai dėl to nepastebimi, nepastebimai galima juos nešiotis ir išmesti panaudojus. Be to, tai taip pat lemia pažangesnes, mažesnes pakuotes dėžutes, o tai daro itin teigiamą poveikį, pradedant mažesniais transportavimo poreikiais ir baigiant laikymu vartotojų namuose ir mažiau abiejų produktų ir pakuočių kietų atliekų.

Kitas svarbus diskretiškumo aspektas – naudojamos spalvos ir įspaudai. „Attends“ naudoja spalvas ir įspaudus savo produktuose, kad padėtų atskirti produktus, bet jie dažniausiai būna minimalūs siekiant didesnio diskretiškumo.

Galiausiai, visuose „Attends“ produktuose yra natūrali apsauga nuo kvapo, kuris sumažina nemalonaus kvapo riziką be priedų, pavyzdžiui, papildomų kvapų. Itin gerai sugeriantis polimeras produkto pagrinde sulaiko šlapimą, ir taip neleidžia susidaryti amoniakui. Be to, produktų pH su greito džiuvimo galimybe išlieka mažas, ir taip užkertamas kelias sparčiai daugintis nepageidaujamoms bakterijoms.

Be to, tai padeda užkirsti kelią nepageidaujamų kvapų papildomam atsiradimui. Tai pavaizduota tokiu simboliu:

Produkto dizainas, medžiagų pasirinkimas ir natūrali apsauga nuo nepageidaujamo kvapo „Attends“ padeda užtikrinti diskretiškumą.