proDERM

„Attends“ produktai yra patikrinti Hamburge (Vokietijoje) esančiame proDERM Taikomųjų dermatologinių tyrimų institute ir patvirtinti kaip atitinkantys odos sveikatos priežiūros reikalavimus.

proDERM

Šlapimo ar išmatų nelaikymo problemų turintys žmonės, kuriems reikalingi šie produktai, juos dažnai naudoja visą parą. Vadinasi, oda nuolat liečiasi prie šių produktų paviršiaus. Todėl taip svarbu pasirinkti odai nekenkiančias medžiagas. Bet dar svarbiau, jeigu nelaikymo problemoms spręsti skirti įklotai neapsaugo odos nuo drėgmės, tai gali sukelti odos sudirgimą arba netgi pažeidimą, o vartotojams tai kelia daug nepatogumų ir gali būti, kad priežiūra bus itin brangi.

Pagrindinė Attends nelaikymo produktų technologija užtikrina puikią apsaugą nuo pratekėjimo ir odos sausumą. proDERM atliktų tyrimų (sauso ir drėgno ploto testavimas ir naudojimo vertinimo) rezultatai rodo, kad „Attends“ produktai labai gerai padeda išsaugoti sveiką odą.

Todėl proDERM „Attends“ suteikė teisę savo produktams naudoti kokybės atspaudą*

Tačiau jo naudojimo pagrįstumą turime įrodyti kasdien ...

Kasdien 25 produktų pilni vilkikai išvažiuoja iš „Attends“ gamyklos Anebyje (Švedijoje), kad pristatytų juos klientams visoje Europoje. Siekiant išlaikyti aukštus kokybės standartus, atsižvelgiame į visus su produktu susijusius skundus, kurie mus pasiekia. Pagal sutartį apie visus su vartotojų odos sveikata susijusius skundus turime informuoti proDERM. Tai užtikrina visišką Attends ir proDERM bendradarbiavimo skaidrumą. Padaugėjus skundų dėl odos sveikatos būklės, susijusios su tam tikro produkto kategorija arba pristatymu, proDERM laukia išsamaus paaiškinimo ir siekia išspręsti kilusią problemą. Didžiuojamės galėdami teigti, kad nuo Attends ir proDERM bendradarbiavimo pradžios (2010 birželį) nebuvo poreikio imtis korekcinių veiksmų.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir parsisiųsti proDERM pagalbos dokumentą, prašome paspausti žemiau esančią nuorodą.

proDERM Support Document proDERM Support Document (1688 KB)